nauka jazdy sadyba powsinska 42
ośrodek szkolenia kierowców

Ośrodek szkolenia kierowców - jak wybrać odpowiedni?

Jednym z synonimów poczucia wolności jest posiadanie własnego samochodu. Auto umożliwia dojazd do miejsca pracy, zwiększa obszar wyboru tej najlepszej, uatrakcyjnia wakacje, pomaga pilnie przemieszczać się do odległych lokalizacji. Nawet wtedy, gdy pierwszym wyborem pojazdu jest środek transportu publicznego, samochód zawsze znajdzie zastosowanie. Jednak, by można było z niego bez ograniczeń korzystać, trzeba posiadać prawo jazdy.

Ośrodek szkolenia kierowców - jak wybrać odpowiedni?

Przyszły kierowca zaczyna zwykle poszukiwania ośrodka szkolenia kierowców od najbliższej okolicy. Jeżeli w danej miejscowości jest ich kilka, musi dokonać wyboru, ustalając własne kryteria. 4 najważniejsze cechy dobrego ośrodka szkolenia kierowców, które w sposób obiektywny pomogą wskazać ten najlepszy to:

  • dostęp do zajęć przez 7 dni w tygodniu, od rana do wieczora, dzięki czemu kurs prawa jazdy nie będzie kolidował z innymi obowiązkami, pracą czy szkołą
  • dostępność wielu różnych kursów, które kursant samodzielnie wybiera, również w wersji online dla części teoretycznej
  • wykwalifikowana kadra szkoleniowców
  • dostęp do materiałów szkoleniowych
ośrodek szkolenia kierowców

Jak sprawdzić ośrodek szkolenia kierowców?

Kandydat na kursanta weryfikując dany ośrodek szkolenia kierowców zaczyna zazwyczaj od sprawdzenia jego poziomu zdawalności egzaminu na prawo jazdy. Szkoły jazdy bardzo często publikują dane, by dostarczyć tę informację z pierwszej ręki kursantowi. Informacji o ośrodku warto również poszukać w internecie, gdzie kursanci umieszczają opinie o przebiegu kursu i egzaminie. Ważnym kryterium wyboru szkoły stanowią dane dot. jakości infrastruktury, oświetlone place manewrowe, własne sale wykładowe, nowoczesna flota pojazdów. Na podstawie zbioru tych danych można zbudować sobie opinię o potencjalnym ośrodku szkolenia kierowców i dokonać optymalnego dla siebie wyboru.

Co sprawia że mistrzkierownicy.com jest dobrym wyborem?

Ośrodek szkolenia kierowców Mistrz Kierownicy posiada wszystkie atuty, jakich poszukuje kandydat na kierowcę. Dysponuje flotą samochodów jednego producenta, dzięki czemu kursant szybciej uczy się obsługi pojazdu. W zajęciach teoretycznych można brać udział o każdej porze i każdego dnia, również online, ośrodek dostarcza kursantowi wszystkie potrzebne materiały szkoleniowe. Za pełne szkolenie i egzamin można zapłacić w ratach.

Jakie cechy szkoły nauki jazdy są najważniejsze ?

Największy kapitał każdej szkoły jazdy stanowią jej szkoleniowcy oraz nowoczesna, bezusterkowa flota samochodów. Bez względu na okoliczności i ułatwienia organizacyjne największy ciężar szkolenia spoczywa na instruktorze jazdy samochodem. To on przekłada zdobytą wiedzę teoretyczną na umiejętności praktyczne oraz zrozumienie logistyki poruszania się po drogach. Ma to szczególne znaczenie, gdy kursant nie ma żadnej przeszłości motoryzacyjnej i nigdy ani on ani jego rodzina nie dysponowali swobodnie pojazdem.

ośrodek szkolenia kierowców
FAQ

Najczęściej zadawane pytania dotyczące szkoły nauki jazdy

Wszystkie zajęcia teoretyczne prowadzone są w trybie e-learning, w sposób zdalny.

TAK. Dwa z trzech kursów obejmują również naukę wiedzy teoretycznej w weekendy, a termin jazd dopasowany jest do możliwości kursanta.

TAK. Dla naszych kursantów przygotowujemy egzamin sprawdzający wiedzę teoretyczną oraz wewnętrzny egzamin praktyczny.

Jeździmy na samochodach Hyundai i20.

ZADZWOŃ!